<-- 3 / 3

NĚCO MÁLO Z ŽIVOTA KAPELY
Letošní léto bylo stavební (rytmická sekce, tedy kluci Šenfeldovi, vyhnali svůj barák o štok vejš), cestovní (například Vářa cestoval úplně sám do Indie a pak v malé vesnici stavěl dětem školu - dobrovolně a už ne tak úplně sám), pracovní (Kejmil dřel jako kůň) a taky trochu odpočinkové (všichni jsme snad i tak trochu odpočívali). A podzim začal v kapele zrozením nové písně, a tak buďte ve střehu - již brzy na vašich pódiích.

VINOBRANÍ 2007
Zveme vás na koncert, který proběhne na letošním mělnickém Vinobraní 2007. A to přímo na hlavní scéně, tedy na náměstí Míru v noci z 21. na 22. září 07. Vystoupení začne v 1:00. Více informací a podrobný program mělnického Vinobraní naleznete na www.melnicke-vinobrani.cz.AKTUALIZACE FOTOGALERIE
Do rubriky FOTOGALERIE jsem vložil fotky z koncertu z Pražského klubu Motoráj a z akce Velká voda 2006.

ZRUŠENÍ KONCERTU
POZOR!!! Koncert na festivalu Zlatý RockFest v klubu Velvet (Praha 3) se RUŠÍ!!!

KONEC HLASOVÁNÍ
Jak jistě víte, tento a minulý týden proběhlo na našich stránkách hlasování o nejlepší návrh na tričko. S 41% nakonec zvítězily dva vzory (viz. obrázky níže). Z finančních důvodů jsme se ale museli rozhodnout pouze pro jeden vzor, a sice pro červený. V nejbližší možné době trička necháme vyrobit a připrávíme na prodej :-)

 


VELKÁ VODA 2006
Přijďte se podívat na křest benefičního CD mělnických kapel, který proběhne dne 8. září v mělnickém Masarykově kulturním domě. Začátek od 19:00
CD bude obsahovat skladby těchto skupin:
Noise, N´nabis, 500 900, Los Rumberos, Lykke til, Project Elektra...
Bližší infoVYDAŘENÝ KONCERT
Nedělní koncert v Brně se nám moc líbil. Před námi vystoupili plzenští No Exit. Pod pódiem se mačkaly a tančily stovky příznivců rockové a poprockové hudby. Vydrželi s maximálním výdejem energie od začátku až do konce. Děkujeme pořadatelům za pozvání a divákům za nádherný večer.
Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.MONOTÓN JE TU!
Už bylo na čase, aby se nahrávka písničky Monotón objevila také na internetu. A hned jsou volně ke stažení dvě verze. Jedna je klasická, jedna zkrácená o pár slok. Stáhnout je můžete v sekci Download nebo Diskografie.
Nahrávka písní Swinska a AmeriFunk budou v blízké době také volně stažitelné.
Přejeme příjemný poslech :-)

HURÁ NA TO!
Drazí kamarádi!
Příští týden v neděli 30. července nás čeká koncert na 8. ročníku festivalu Orbis 2006 v Brně. Můžete nás vidět i na křtu kompilačního CD s nahrávkami mělnických kapel. Křest CD bude probíhat 8. září v Masarykově kulturním domě v Mělníku. Výtěžek bude věnován na opravu varhan v mělnickém kostele sv. Petra a Pavla.
Další plánovanou akcí je 5. ročník festivalu SOSfest 2006 (program zde), který proběhne 9.září. Dále nás můžete vidět na rockové a punkové scéně mělnického Vinobraní 2006 u Rosomáka a na podzimním soutěžním festivalu Zlatý RockFest v pátek 20. října...
Těšíme se na Vás na našich koncertech.

PAUZA ||
Dámy a pánové! Z důvodu odjezdu Bonda do Číny na celý červen a Lazzy na červenec nemůžeme bohužel vystupovat. Za tyto 2 měsíce budeme dále pracovat na našich písničkách a pokud se probojujeme až na podium mělnického Vinobraní 2006 (hlasujte zde), můžete se těšit na nové songy. V plánu je i vystoupení na 5. ročníku SOSfestu a 2. rockovém festivalu Zlatý RockFest.

NA PLNÝ PLYN
Stránky jsou již od 21. května kompletně v provozu!

ZLATÝ ROCKFEST
16. a 17. června 2006 se v pražském klubu Velvet odehraje 1. rockový festival Zlatý RockFest. Původně jsme měli také vystoupit, ale Bond jede na celý červen do Číny. Hostem festivalu bude rakouská kapela Law Found Guilt. Dále vystoupí Mauritius, Magnetická páska, Sir Malkovich, Veso, Orangecap, Deep Kick, Jack In the Box a 4 Gays. Je to můj první festival který pořádám, tak mi držte palce, ať se akce povede. Děkuji, Kejmil :-)

NOVÝ VZHLED STRÁNEK
14. května 2006 vznikly nové stránky. Děkujeme Petrovi Šťastnému (www.raist.cz) za grafické zpracování stránek.

NOVÉ DEMO 2006
25. - 26. března jsme za pomoci Vládi a Washe natočili naše druhé demo. Zatím probíhají zvukové úpravy. Najdete na něm 3 naše skladby: Monotón, AmeriFunk a Swinska. Dále bude CD obsahovat živé nahrávky, pravděpodobně z koncertu v klubu Prosek - Praha 9. Čekejte, již brzy bude možné demo objednat na těchto stránkách nebo na našich koncertech...

SKUTEČNÁ LIGA 2006
Přihlásili jsme se do rockové soutěže Skutečná Liga 2006. Kvalifikace proběhne 21. května v pražském klubu Matrix v 10:00 dopoledne. DRŽTE NÁM PALCE!!!